Agenda

Maart,
2024
03 Maart 2024
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 1 Friday, 1 March 2024 2 Saturday, 2 March 2024 3 Sunday, 3 March 2024
4 Monday, 4 March 2024 5 Tuesday, 5 March 2024 6 Wednesday, 6 March 2024 7 Thursday, 7 March 2024 8 Friday, 8 March 2024 9 Saturday, 9 March 2024 10 Sunday, 10 March 2024
11 Monday, 11 March 2024 12 Tuesday, 12 March 2024 13 Wednesday, 13 March 2024 14 Thursday, 14 March 2024 15 Friday, 15 March 2024 16 Saturday, 16 March 2024 17 Sunday, 17 March 2024
18 Monday, 18 March 2024 19 Tuesday, 19 March 2024 20 Wednesday, 20 March 2024 21 Thursday, 21 March 2024 22 Friday, 22 March 2024 23 Saturday, 23 March 2024 24 Sunday, 24 March 2024
25 Monday, 25 March 2024 26 Tuesday, 26 March 2024 27 Wednesday, 27 March 2024 28 Thursday, 28 March 2024 29 Friday, 29 March 2024 30 Saturday, 30 March 2024 31 Sunday, 31 March 2024
Toon evenementen van alle categorieën


Over ons

Bij Scouting Berdenis van Berlekom vind je Uitdaging en avontuur! Onze groep bestaat al sinds 1911 en is dankzij onze enthousiaste vrijwilligers nog steeds heel actief. 
Voor al onze leden is er wekelijks van alles te doen in en rond ons clubhuis in het centrum van Middelburg

Opkomsttijden

Welpen

Zaterdag 14:00 - 16:30

Scouts

Zaterdag 14:00 - 16:30

Explo's

Vrijdag 19:300 21:30

Stam

Vrijdag 20:00 - 00:00

Contactgegevens

Adres: Zuidsingel 92, 4331 RV Middelburg

Email: info@scoutingbvb.nl

Opkomsttijden: vrijdag of zaterdag

Volg ons