Neem contact op

Vul alle velden aangegeven met een * in
Vul alle velden aangegeven met een * in
Vul alle velden aangegeven met een * in

Ons adres

Adres: Zuidsingel 92, 4331 RV Middelburg
Postadres: Lodo van Hamelstraat 3, 4333CR Middelburg

Opkomst tijden

Welpen - zaterdag 14:00 16:30
Scouts - zaterdag 14:00 - 16:30
Explorers - Op dit moment hebben wij geen explorers
Stam - Vrijdag 20:00 - 00:00

Speltakken

Welpen

welpen@scoutingbvb.nl

Scouts

scouts@scoutingbvb.nl

Explorers

explorers@scoutingbvb.nl

Stam

stam@scoutingbvb.nl

Bestuur

Voorzitter

voorzitter@scoutingbvb.nl

Secretaris

secretaris@scoutingbvb.nl

Penningmeester

penningmeester@scoutingbvb.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@scoutingbvb.nl

Webmaster

webmaster@scoutingbvb.nl

Over ons

Bij Scouting Berdenis van Berlekom vind je Uitdaging en avontuur! Onze groep bestaat al sinds 1911 en is dankzij onze enthousiaste vrijwilligers nog steeds heel actief. 
Voor al onze leden is er wekelijks van alles te doen in en rond ons clubhuis in het centrum van Middelburg

Opkomsttijden

Welpen

Zaterdag 14:00 - 16:30

Scouts

Zaterdag 14:00 - 16:30

Explo's

Vrijdag 19:300 21:30

Stam

Vrijdag 20:00 - 00:00

Contactgegevens

Adres: Zuidsingel 92, 4331 RV Middelburg

Email: info@scoutingbvb.nl

Opkomsttijden: vrijdag of zaterdag

Volg ons